Харків, вул. Культури 5

Соц. мережі:

+38(096)126-05-43

Допомогти

Головна  /  Допомогти

Благодійна організація «Благодійний фонд «Сестра милосердя» була утворена на початку проведення АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ в Україні.

Мета Фонду надання допомоги пораненим захисникам України, що знаходяться на лікуванні у військовому шпиталі та інших спеціалізованих медичних закладах м. Харкова, надання допомоги медикаментами , продуктами харчування , одягу та інш. на лінії зіткнення. Фонд надає допомогу відділенню військового шпиталя у м. Часів Яр в Донецький області, направив на передову та обслуговує 2 машини швидкої допомоги.

Фондом створено соціально-психологічний центр для реабілітації військових ЗСУ, нацгвардії, СБУ, добровольців, що повертаються до мирного життя з зони АТО, членів їхніх родин, родин загиблих та зниклих без вісті, а також волонтерів (передової, тих, що опікуються бійцями в шпиталях, проблемами переселенців, волонтерів лікарів на швидких допомогах в зоні АТО).

БО «БФ «Сестра милосердя» функціонує за участю волонтерів та благодійних внесків підприємців та небайдужих людей не тільки України, а й інших країн (Італія, Іспанія, США, Англія, Японія, Німеччина, Польща, Китай, Бельгія, Франція та інші).

Не дивлячись на так зване перемир’я, з лінії зіткнення постійно доставляють постраждалих і не тільки поранених, а й таких, що отримали тяжку гіпертонічну кризу, травми кінцівок, хвороби нірок, шлунку, суглобів, серцеві захворювання, простудні, психічні, алкогольні хвороби та інш. Якщо взяти до уваги що лікування відбувається не один день, а навіть і не один місяць, а також те, що кожного дня не можливо передбачити кількість постраждалих, що надійдуть до Харківських медичних закладів, благодійна підтримка необхідна ПОСТІЙНО . От же БО «БФ «Сестра милосердя» має надію на ПОСТІЙНУ підтримку з боку небайдужих людей. Тільки за ВАШОЮ ПІДТРИМКОЮ вірних патріотів України, ми зможемо надати якісну допомогу всім постраждалим.

(Visited 1,363 times, 1 visits today)
Залишити повідомлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш телефон

×
test

test

×