Харків, вул. Культури 5

Соц. мережі:

+38(096)126-05-43

Центр реабілітації

Головна  /  Наша діяльність  /  Проекти  /  Центр реабілітації

Організація центру СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКІВ АТО, ЧЛЕНІВ ІХ РОДИН ТА ВОЛОНТЕРІВ .

Після повернення в мирне життя бійці АТО відчувають себе беззахисними, що обумовлено відсутністю у них зброї. З огляду на наведене такий боєць шукає відомого йому засобу для захисту — зброї, що в подальшому може призвести до виникнення негативних життєвих обставин.

Прикладом наведеного є події, що відбувались в Сполучених Штатах Америки, зокрема: після військових дій у В’єтнамі кількість суїцидів, алкоголізму, соціальної не адаптації у військовослужбовців, які були пов'язані з їх тяжким психологічним станом, збільшилась приблизно до 80%.

Чим довше та активніше людина приймала участь в бойових діях, тим більший вплив психо-травмуючих подій, тобто пережите в зоні АТО негативно відображається на особі, внаслідок чого збільшується можливість на його перетворення в соціально-небезпечного елемента.

Таким чином, якщо своєчасно не проводити реабілітацію вказаних людей, ми отримаємо ціле покоління асоціальних елементів.

На цей час в Україні програми з соціально-психологічної допомоги учасникам АТО та їх родинам здійснюють здебільшого психологи-добровольці.

Вони працюють в шпиталях військових частин, на Донбасі, а також під час зустрічі бійців з оточення та полону. Частіше за все спонсорами таких програм стають підприємці.

Необхідне зазначити, що довіра учасників АТО на цей час вище до волонтерів, оскільки на протязі 23 років попередня влада робила все для формування у суспільства повної недовіри до держави., і саме тому одним із головних завдань цієї програми є об’єднання Держави та волонтерського руху в досягненні єдиної мети — повернення учасників АТО до мирного життя.

(Visited 454 times, 1 visits today)
Залишити повідомлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш телефон

×
test

test

×