Харків, вул. Культури 5

Соц. мережі:

+38(096)126-05-43

2 мая 2016 года – нашей “Сестра милосердия” исполнилось два года!

Головна  /  Блог / Події  /  2 мая 2016 года – нашей “Сестра милосердия” исполнилось два года!

Ровно 2 года назад первые бойцы попали в харьковский госпиталь.

Состоялся волонтерский концерт, в котором приняли участие:
• Ставай Поруч, волонтерська група, створена у липні 2015 році для плетіння масксіток і залучення до цієі діяльності широкого загалу
• Об'эднання волонтерів БФ "ВолUA", створений в квітні 2015 р - транспортне забезпечення волонтерів, для поіздок в зону АТО; - "Клумба"("ПродБанк") постійна матеріальна допомога дітям, батьки яких загинули або зникли в зоні АТО; - "Досвід батька" - програма виховання та розвитку дітей тих хто загинув в АТО. - Укроп Холл - волонтерський центр для допомоги в матеріальному, інформаційному та навчальному питаннях для волонтерів, бійців та патріотів;
• Громадська Організація "Південний пост" створена 20.01.2015 року,,Допомога усім бойцам, які прибули з зони АТО в Харків на Південний вокзал
• Волонтерська група "Нагодуй солдата, Харків" створена 10 листопада 2014 року з метою об'єднання харків'ян для допомоги учасникам АТО та виготовлення сухої їжі швидкого приготування.
• ВГ Берегиня з вересня 2014 маскувальні сіки, маскувальні костюми, допомога від носків до трусів, зинківський хамон та спина бійця
• Волонтерський центр допомоги "Під арочкой" м. Ізюм серпень 2014 допомога тимчасово переміщених осіб та адаптація місцевих. Районе відділення ГО "ВИ" Станція Харківв", подрозділ ГО "ВО" Українські рубежи".
• Волонтерська ініциатива "Станція Харків" создана 1 червня 2014 года. Допомога людям, що потрапили в складні життеві обставини (ТПО, харків*яни, родини воїнів АТО, родини загиблих військових в АТО).
• Центр Переселенців Ромашка, створено 27 травня 2014року. Допомога громадянам України біглих з зони АТО. БФ Країна понад усе. 3 серпня 2014 року.
• Громадське формування "Громадська самооборона" м. Харків створена 14 квітня 2014 року, охорона громадського порядку и державного кордону в Харьківській області
• Волонтерська група "Сестра милосердя АТО\Харків":
".....На початку нас було всього троє, я (Ярина) моя мама, та подружка Олеся. Ми допомогали пораненім в конфліктах на майдані. Потім до нас доєднались ще двоє хлопців з Самооборони Славко та Назар. Було дуже складно, та взагалі незрозуміло як все робити, де брати гроші і як забезпечити всим необхідним поранених в шпиталі та хлопців в обороні перших блокпостів Харківської області. Час йшов, багато людей відкликнулись про допомогу, а інші, якось в кінці липня 2014 року прийшли в шпиталь, і так і залишилися з нами...."

Ми наградили нашего волонтера:
"...Наш Слава першим пішов добровольцем на фронт до батальону «Донбас», 21 грудня 2014 року, його розвід група при виконанні бойового завдання зникла. Групу шукали всіма можливими і неможливим засобами. В ЗМІ Росії була розповсюджена гидка та неправдива інформація. Група ще не знайдена. Кожного дня ми чекаємо повернення нашого Славка. І сьогодні ми б хотилі нагородити нашого волонтера, бійця батальону «Донбас» В*ячеслава Жилу орденом «За вірність присязі», передати орден його сину Егору..."

Нас посетил епископ Митрофан - вручил благословенну грамоту от Філорета для БО "Благодійний фонд "Сестра милосердя" и нашей Ирочке (нашей волонтерше из Ростова)

Каждая организация сделала красивый творческий номер, это были и вокальные песни, и акустические песни под гитару, стихотворения, даже пару минут юмора. Выступали трое детей волонтеров, которые помогают своим мамам и бабушке.

Конечно же ни один концерт не обходится без выступления Кости Трубача.

Мы украсили сцену флагами стран, которые нам постоянно помогают, Украина, Канада, Америка, Грузия, Австралия, Израиль, Страны евросоюза.

Наши волонтеры получили подяки от ХОДА и были награждены народными медалями от "Всеукраїнського Об'єднання участників бойових дій та волонтерів АТО"
Получилили в подарок от "Ставай поруч" - очень красивую вывеску для реабилитационного центра.
От "Нагодуй солдата" - лампу "Алладина"
От " Берегини" - труси мужские с золотыми яичками (их производства)
ОТ "Студия эксклюзивных тортов" - ОГРОМНЫХ два патриотических торта с нашей эмблемой (по 10 кг каждый) - один из них 4.05 в 5 утра поедит с нами на передовую.
От Громадська організація «Валеологический центр «Атланта» - большой пакет с фильмами, большой домашний торт
ОТ Кочеров и Ко - шикарный патриотический торт.
От Об'эднання волонтерів БФ "ВолUA" - самостоятельно написаный стих о нашей организации.

После концерта всех ожидал праздничный казацкий кулеш и подарочные торты и паски.

СПАСИБО ОГРОМНОЕ ВСЕМ ВОЛОНТЕРСКИМ ГРУППАМ!

(Visited 102 times, 1 visits today)

Залишити повідомлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш телефон

×
test

test

×