Харків, вул. Культури 5

Соц. мережі:

+38(096)126-05-43

Про нас

Головна  /  Про нас

З початку Євромайдану в листопаді 2013 року, Харківські активісти розпочали надавати допомогу Евромайдановцям,  що постраждали під час сутичок   євромайданівців з так званими тітушками.

Після перемоги Євромайдану та зникнення колишнього президента  Януковича в Харкові розпочалась  криваві сутички з так званими тітушками, що  закінчувались масовим побиттям активістів.

1 березня 2014 року, після найбільше масового побиття активістів, де до лікарні потрапило 106 поранених, розпочався рух волонтерів на підтримку тих, хто постраждав в Харкові під час революції гідності.  Ці побиття активістів тривали майже до початку проведення АТО, тобто до  1 травня 2014 року. В цей час до Харківського військового шпиталю почали поступати перші поранені із зоні АТО . Волонтерський  рух, що об’єднав небайдужих людей , придбав назву «Сестра Милосердия АТО/Харьков». Саме активісти з групи «Сестра милосердя» першими розпочали надавати допомогу пораненим у Харківському військовому шпиталі.
07 серпня 2014 року була створена Благодійна організація «Благодійний фонд «Сестра милосердя» , шляхом об’єднання волонтерського руху, направленого на здійснення допомоги пораненим в зоні АТО як військовим так і членам їх  родин.

Благодійна організація функціонує за участю волонтерів, за підтримкою  підприємців та небайдужих людей не тільки Харкова, України, а й інших країн (Італія, Іспанія, США, Англія, Японія, Німеччина, Польща, Китай, Бельгія, Франція  та інші).

Основна допомога, що надається волонтерами Благодійної організації  «Благодійний фонд «Сестра милосердя» , це:
1. Допомога пораненим;
2. Допомога медичним закладам, військовим шпиталям;
3. Допомога військовим, що повернулись із зони АТО.

(Visited 2,333 times, 1 visits today)
Залишити повідомлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш телефон

×
test

test

×